Mailforce

priority

Grafický návrh

Grafický návrh

Pouze přehledný mailing prodává

Naši specialisté dokáží vidět očima vašeho zákazníka a naši kodéři jejich vizi přetvoří do optimalizovaného a validního HTML kódu.

Jsme zvyklí pracovat také s korporátními šablonami, které po implementaci nezbytných úprav připravíme pro konečné použití.

Reporting a analýza výsledků

Cenná data jsou klíčem k úspěchu

S každým rozeslaným emailingem získáme cenná data, která nám pomohou vylepšit každou další rozesílku. Skvělých výsledků dosahujeme právě vyhodnocováním jednotlivých mailingů.

S daty můžete pracovat i vy! Získáte je v přívětivé podobě v rámci našeho online reportingu. Marketingovým guru nabízíme celou řadu datových filtrů a exportních nástrojů.

Reporting a analýza výsledků
Kampaně, které vám vyhovují

Kampaně, které vám vyhovují

Pokrýváme mnoho typů kampaní

Máte v plánu jednorázové rozesílání nebo potřebujete kampaň automatizovat? Nebo byste rádi rozeslání iniciovali sami? S námi můžete! Pokrýváme většinu případů, které od mailingů očekáváte.

Nechte si od nás vytvořit a vyhodnotit nejlepší variantu kampaně metodou A/B testování!

Využijte našich zkušeností

nezávazně poptat

Postaráme se o vaše adresáty

Databáze kontaktů

Pracuje se Vám s databází adresátů komplikovaně? Nám ji můžete předat v libovolném formátu, jen okomentovat své požadavky a o zbytek se už postaráme my.

Využijte možnosti personalizace či segmentace. Navrhneme Vám kampaň cílenou na konkrétní adresáty, pro které je taková kampaň zajímavější a to včetně např. oslovení!

Postaráme se o vaše adresáty
Technicky dokonalé a spolehlivé řešení

Technicky dokonalé a spolehlivé řešení

Úspěšný e-mail je pouze ten doručený

Vždy máme zapracované všechny dostupné prvky, které mailing při doručování udělají plně důvěryhodným. Vycházíme vstříc všem velkým poskytovatelům e-mailových služeb a plně respektujeme jejich doporučení a podmínky odesílání hromadných e-mailových sdělení.

Využijte našich zkušeností

 

Splňujeme nejdůležitější kritéria důvěryhodnosti při doručování e-mailu!

 
nezávazně poptat